קבוצות הוואטסאפ של טל שחר

איפה שואלים על טרמפים? למי יש אולי חול לחתולים? איפה מעדכנים על אנשים חשודים? ומי יודעת איפה יש רופאת ילדים טובה? מבולבלים מרוב קבוצות? מעבירים את אותה הודעה בכל הקבוצות? בקישורים מטה יש את כל הקבוצות של טל שחר – ניתן להצטרף באמצעות לחיצה על הקישור.


איפה שואלים על טרמפים? למי יש אולי חול לחתולים? איפה מעדכנים על אנשים חשודים? ומי יודעת איפה יש רופאת ילדים טובה?

מבולבלים מרוב קבוצות? מעבירים את אותה הודעה בכל הקבוצות?
בקישורים מטה תוכלו למצוא את כל הקבוצות של טל שחר – ניתן להצטרף באמצעות לחיצה על הקישור.
במידה ואתם.ן מכירים.ות קבוצה נוספת – תעדכנו אותי ואוסיף  לרשימה, שרית: 050-3599516.

קבוצת "מעגל נשים טל שחר": https://chat.whatsapp.com/Kcr1hmhONf5CZ1optvsmbw, הקבוצה מיועדת לנשות טל שחר להתייעצות בנושאים שונים, משפחה וילדים. גם אם את צריכה תרופה כל שהיא, המלצה לרופא.ה באזור ועוד ועוד. כאן אנחנו אחת בשביל השנייה.

קבוצת הכלבים (והחתולים): https://chat.whatsapp.com/EbqWyBNrCPAAZxFu8aVoE8 אבד לכןם חתול או כלב? זו הקבוצה שתתגייס לעזרה מיד! בקבוצה מתייעצים בנוגע להמלצות על וטרינרים, מספרות כלבים  ועוד... זה המקום לשיח פתוח ואוהד לכל מה שקשור לאהבת בעלי חיים.

קבוצת משמר היישוב: אם נתקלתןם באדם או מכונית חשודים שמסתובבים במושב, זו הקבוצה לדווח בה את המידע. חברות וחברי הקבוצה יוצאים לבדוק כל פעילות חשודה בהתאם לזמינות. כאן מדווחים גם על נהיגה פרועה של רכבי שטח ומי שזמין נחלץ לסייע. להצטרפות לקבוצה יש ליצור קשר עם יוסי שמואלי: 054-2516102

קבוצת אירועי קהילה (שקטה) : https://chat.whatsapp.com/Lpy8pmOqJIfFK6qNp4UuXt אם בין פרסומת לפיצה וג'חנון אובד מידע חשוב על אירועים בקהילה זו הקבוצה בשבילכםן. קבוצה שקטה בה מפורסם כל המידע על אירועים בקהילה שמאורגנים על ידי המושב – הצגות, הרצאות, אירועי חגים ועוד.

קבוצת אירועי מועדון ימי חמישי בערב (שקטה): https://chat.whatsapp.com/EtPUmnm0O6J5luSpQ6LxpW בימי חמישי בערב אנחנו נפגשים לשתות ולקשקש בכיף, זאת הקבוצה להתעדכן מתי פתוח (בחורף המועדון בחמישי בערב פתוח אחת לשבועיים/חודש ובחודשי הקיץ כל שבוע).

קבוצת קחי-תני: https://chat.whatsapp.com/E4oZpVaBJBhIARtVOkcoiI יש לך בגדים לא בשימוש אבל עדיין במצב טוב? נעליים למסירה? זו הקבוצה עבורך! כאן אנחנו מוסרות ולוקחות אחת מהשנייה בכיף. הקבוצה מיועדת רק להחלפות או מכירות פריטים אישיים בסכומים סמליים, אין כאן פרסום ירידים וכו'. מוזמנת להצטרף! (הפניה בלשון נקבה אבל מתייחסת לשני המינים).

קבוצת המבשלות: https://chat.whatsapp.com/Gqtd4es3GPsDqBXOEzznc4 אנחנו מביאות אוכל ליולדות ומשפחותיהן בטל שחר בשבועות הראשונים אחרי הלידה ותמיד שמחות לעוד מבשלות שיצטרפו למיזם מקסים זה. (הפניה בלשון נקבה אבל מתייחסת לשני המינים).

קבוצת הגינה הקהילתית: https://chat.whatsapp.com/FeXkjUx4Vp56ve2Ta2LRiC  בכל יום ראשון נפגשים בגינה הקהילתית ליד הסקייטפארק לעבוד יחד  וליהנות מפירותיה (בד"כ ירקותיה), עושים גם תה ולפעמים פיתות. בקבוצה הזאת מקבלים עדכונים לגבי פעילויות בגינה.

קבוצת הזמנת ירקות ופירות: https://chat.whatsapp.com/HXND02JfXKd75yFVvP2uAS רוצים לדעת מתי מגיע המנגו הכי שווה לטל שחר? דובדבנים? משלוחים עד הבית ובנקודות מרכזיות – זו הקבוצה עבורכןם. לקבל ולתת מידע בנושא.

ספריית טל שחר (שקטה): https://chat.whatsapp.com/KJysBxiUnPLBlP8zaRx5LZ ספריית טל שחר היא לא "רק ספרייה", זהו בית לכל אוהבי הקריאה. חמוטל הספרנית מעדכנת בקבוצה השקטה לגבי שינויים בשעות הפעילות וגם לגבי שעות קריאה לקטנטנים, מידע על הגלריה המקומית שפועלת בספריה וגם לגבי אירועי תרבות אחרים שקורים בספריה אחת לכמה זמן.

קבוצת הטרמפים:  במקרה הזה, שם הקבוצה די מסביר את מטרתה. להצטרפות לקבוצה יש ליצור קשר עם רויטל: 050-5703533

להצטרפות לקבוצות הקהילה בהן ניתן לפרסם ולשאול כל מה שרוצים - ניתן ליצור קשר עם רויטל: 050-5703533 וליטל: 052-6767600.